Formularz rejestracyjny

Pola oznaczone kolorem zółtym są wymagane.
Dane osobowe
Aktualna / ostatnia praca
Aby zwiększyć Twoje szanse na znalezienie pracy oraz ułatwić naszym konsultantom wyszukanie Twojego CV w bazie podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o uzupełnienie pozostałych danych. Im więcej informacji podasz, tym łatwiej dotrzemy do Twojego profilu i dopasujemy adekwatną ofertę pracy.

Oświadczenia

  1. Im więcej danych uzupełnisz w formularzu tym oferty będą lepiej dopasowane do Twojego profilu zawodowego. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania powiadomień. W pełni uzupełniony formularz zwiększa szanse udziału w rekrutacji i pomoże nam powiązać Twoją kandydaturę z właściwą ofertą pracy.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A. z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
    Aby usunąć dane osobowe z naszego systemu prześlij prośbę na adres CVTF@HRK.PL.